1.    
  2.     Скління балкона: що потрібно знати

Скління балкона: що потрібно знати

22.08.2017

Практично всі варіанти скління балконів передбачають отримання додаткового простору для цілорічного використання. При цьому одні люди просто хочуть захистити приміщення від вітру, вуличної пилу, опадів, інші прагнуть створити тепле місце для відпочинку, організації робочого кабінету, бібліотеки і так далі. Для кожного випадку засклити балкон можна по-різному. Процес не є надто складним, з ним легко впоратися самостійно або за допомогою фахівця.

Важливі моменти

Серед сучасних варіантів скління балкона варто виділити:

Традиційне. Віконна рама фіксується на огорожу (парапет). Вона може бути виготовлена з дерева, пластику, алюмінію та інших матеріалів. Таке скління є менш витратним, процес займає всього кілька годин. Дуже важливо запінити всі отвори, це дозволить виключити проникнення холодного повітря, поява протягів.

Французьке. Такий варіант користується популярністю серед споживачів. Він передбачає встановлення вікон від підлоги до стелі. При цьому здійснюється демонтаж стіни або парапету, потрібно узгодження проекту, так як повністю змінюється вигляд фасаду будівлі.

Євроскління. Здійснюється за допомогою пластикових склопакетів. Даний варіант має ряд незаперечних переваг, серед них варто виділити хорошу звуко – і теплоізоляцію. Такий балкон може стати частиною квартири, місцем для відпочинку. Установка системи «тепла підлога», хороша гідроізоляція дозволять використовувати додаткове приміщення з максимальним комфортом.

Сучасна обробка балконів на сьогоднішній день не є проблемою. Такі послуги надають багато компаній, які є практично в кожному великому населеному пункті. Головне – знайти бригаду фахівців.

Написати коментар