1.    
  2.     Відкривне скління балкона

Відкривне скління балкона

08.09.2017

Відкривне скління балкона і лоджії – це один з найпоширеніших і практичних варіантів. При правильному підборі комплектуючих і професійному монтажі можна забезпечити максимальну герметичність, звівши тепловтрати і балкони, і самої квартири до мінімуму.

Відкривне скління балкона може виконуватись як із застосуванням алюмінієвого профілю, так і з використанням профільних систем з армованого ПВХ. Але в будь-якому випадку світлопрозорі конструкції повинні бути встановлені за всіма правилами – тільки так балкон буде не тільки красивим, але і теплим, надійним і довговічним.

Відкривне скління балкона: особливості конструкцій

Скління балкона або лоджії звичайними вікнами – «класичний» варіант, який може бути реалізований за різними схемами.

Як правило, при монтажі орного скління:

Бічні частини балкона або лоджії роблять глухими, тобто не відкриваються. Але при необхідності можуть бути орними.
Дві центральні стулки роблять розпашними: зазвичай одна відкривається в поворотному положенні, друга – і в поворотному, і в відкидному(для більш ефективного провітрювання).
Центральний отвір може бути поділений вертикальною перегородкою – імпостом – або повністю відкритий. Якщо потрібен відкритий отвір — встановлюється спеціальний фурнітурний комплекс, який забезпечує притиск суміжних стулок один до одного (так зване штульпове вікно).

І пластикове, і алюмінієве відкривне скління балконів забезпечує хорошу герметичність конструкції. Результат досягається за рахунок ефективного прилягання стулок до рами. Але при установці конструкцій з профілю ПВХ теплоізоляційні характеристики будуть значно вище. Так що, якщо вам потрібно максимально тепле відкривне балкону – вибирайте для нього металопластикові вікна з профілю Rehau з енергозберігаючими склопакетами.

Розкривними або розсувними варіант?

Одне з ключових питань, які доведеться вирішити, плануючи балкону –ставити розсувні або розсувні конструкції?

Однозначної відповіді на нього немає:

З одного боку, як вже було зазначено вище, орні конструкція більш герметична. Завдяки цьому навіть установка розсувних конструкцій з «холодного» алюмінію забезпечує хороше теплозбереження і захист від продування.
З іншого боку, установка розсувного скління економить місце, так як стулки зсуваються в бік, а не відкриваються всередину. Якщо ви плануєте встановлювати на балконі або лоджії меблі, ця перевага може бути дуже важливим.
Нарешті, монтаж розсувних стулок дозволяє відкривати широкі отвори. Втім, аналогічний результат можна забезпечити, встановивши відкривне штульпове вікно.

В цілому обидва варіанти – і розсувними і орними – мають право на існування. Але все ж орні конструкції на базі «теплого» алюмінію або металопластикового профілю найчастіше вибирають тоді, коли пріоритетом стає захист балкона від тепловтрат.

Професійне відкривне скління балкона і лоджії

Скління балкона орного типу — як тепле, так і холодне — вимагає дуже відповідального ставлення: від якості його реалізації залежить і надійність конструкцій, і мікроклімат на балконі.

Довіряючи виконання робіт по склінню нашої компанії, ви гарантовано отримуєте:

Індивідуальний підхід у підборі комплектації світлопрозорих конструкцій.
Максимально швидке виконання всіх робіт, пов’язаних з склінням і обробкою балкона.
Суворе дотримання нормативів, що стосуються скління бакланів і лоджій.
Істотну економію за рахунок демократичною цінової політики компанії.

 

Написати коментар