1.    
  2.     Як краще засклити балкон — поради професіоналів

Як краще засклити балкон — поради професіоналів

30.08.2017

Як краще засклити балкон? У більшості людей балкон використовується як звалище для не потрібних речей. Таке недбале ставлення, звичайно пригнічує. Адже з балкона в наші дні можна зробити зону відпочинку і навіть житлову кімнату. Для цього необхідно всього лише склити і обробити його як слід. Комфортне житло — це не тільки шик, але і додаткові зручності.

Як правильно склити балкон

У будівництві існує два методи засклення – холодний і теплий.

Холодне скління балконів

Холодний метод скління передбачає викладення балкона склом і алюмінієвими конструкціями. Мінус такого методу полягає в тому, що взимку на балконі буде холодно. Якщо у ваших планах перетворити балкон в зону для відпочинку або жилу кімнату, то холодний спосіб скління застосовувати не можна. Температура буде всього лише на 10 градусів вище, ніж на вулиці.

Тепле скління балконів

Теплий метод скління виробляють за допомогою пластикових вікон. Переваги такого скління полягає в підвищеній тепло і звукоізоляції. Пластикові споруди підганяються під будь-яку форму і розмір віконного прорізу, що дуже зручно в даному випадку. У цьому вони універсальні, так і у догляді практичні. При правильному склінні така конструкція дає гарантію на довгі роки.

При виборі теплого скління слід приділити належну увагу вибору профілю пластикових вікон. Щоб за час користування на внутрішній поверхні виробів не з’явилася іржа, слід вибирати пластикові вікна з оцинкованої сталі. А для якісної теплоізоляції — двокамерні склопакети з трьома стеклами. Але справа в тому такі склопакети призначені не для всіх лоджій. Для застарілих балконів або там де віконні прорізи великі слід використовувати однокамерні склопакети. Треба враховувати, що надмірне навантаження загрожує заваленням, тому професійні майстри завжди перевіряють несучу здатність балконної плити.

Вибираємо тип віконної конструкції

Віконні конструкції при склінні балконів можуть бути розсувними або орними. У Росії стали популярні саме розпашній вигляд, тому що можна виготовити стулки будь-якого типу. Така фурнітура дозволяє відкривати вікно в будь-який бік: вгору, вниз, вправо, вліво і навіть всередину. Єдиний мінус це можуть провиснути стулки, але воно легко усувається при підтяжці спеціальних шурупів. Розпашні види віконної конструкції дуже зручні в експлуатації, але займають додаткове місце при їх відкритті. Якщо лоджія мала такий вигляд ще більше зменшить площу.

Розсувний вид віконної конструкції в основному застосовують при холодному заскленні, коли є обмеження в площі. При розсувний конструкції додатковий простір при відкриванні не потрібно. Легким дотиком вона відкривається уздовж, зберігаючи вільний простір для подальших дій. Саме при маленькій площі балкона цей вид вважається просто незамінним, а головне комфортним. Негативним показником вважається те, що такий вид віконної конструкції погано утримує шум і тепло.

У будь-якому випадку засклений балкон будь це теплим або холодним краще і безпечніше, ніж взагалі відкритий.

Написати коментар